Pagalba mums – izraelionamai.lt

Mums reikalingas visokeriopas Jūsų palaikymas!

576
Pagalba mums

Pirmiausia labai norime padėkoti, Jums už tai kad esate čia su mumis!

Taip pat už tai, kad Jūsų širdyse kyla mintis mus paremti. Esame Dėkingi Visagaliui, už Jūsų maldas ir už Jūsų finansinę paramą! Tikimės, kad su Jūsų visokeriopa pagalba mes galėsime skleisti žinią Pražuvusioms Izraelio Avims!

Jūsų parama mums gali padėti įvairiais būdais. Ji gali padėti mums apmokėti sąskaitas įmonėms, ar fiziniams asmenims, kurie užsiima straipsnių vertimais, koreagavimais, video mokymų vertimais, įgarsinimams bei moderavimams. Jūs prisidėtumėte reklamuojant šią nuostabią žinią žmonėms ieškantiems Tiesos! Taip pat prisidėtumėte prie puslapio išlaikymo išlaidų.

Tik Jūsų parama leistų mums kokybiškai ir operatyviai pateikti naujausius mokymus bei informaciją žmonėms. Skleiskime Tiesą kartu!

Mes atidžiai ir skrūpulingai planuosime Jahua, mūsų Visagalio Aloahiym dovanas, kurias Jis  dovanoja mums per Jus, mūsų mielieji, Visa Šlovė ir Garbė JAM!

Mes suprantame, kad esame 100 proc. asakingi prieš Visagalį mūsų Gelbėtoją dėl kiekvieno Jūsų paaukoto cento.

Šiai dienai turime tokius poreikius apmokant šias sąskaitas:

Paslaugos pavadinimas Kaina
Vertimo paslaugos 100 eur. Paremti
Redagavimo paslaugos 100 eur. Paremti
Programuotojo paslaugos 100 eur. Paremti
Kitos paslaugos 150 eur. Paremti

 

Dar kartelį norime padėkoti už malonią bei apgalvotą paramą izralelionamai.lt

Be abejonės, jei Jums kyla klausimų, dėl neatsakytų klausimų apie paramą ar kitokio pobūdžio klausimų,  kviečiame susisiekti su mumis.

Jei Jūs jau apsisprendėte prisidėti prie mūsų komandos išlaidų, maloniai prašome rašyti mums info@izraelionamai.lt el.paštu mes Jums atsiųsime rekvizitus.

 

Net ir 1 eur mums yra daug!

DALINTIS